Anasayfa Damak Diş Fiyatları

Damak Diş Fiyatları Ne Kadardır?

Sizlere hizmet veren hekimlerimiz tarafından diş kayıpları çok fazla ise tek tek onarım yerine damak diş tedavisi ile daha kesin ve sağlıklı bir çözüm sunulmaktadır. Protez bir damak üzerine yerleştirilen dişler protez dişinde sağladığı avantaj sayesinde ağız içinde daha dayanıklı bir şekilde muhafaza edilebilmektedir. Tak çıkar yeteneği olduğu için kullanımı gibi temizliğide çok kolaydır. Yemekten sonra çıkartıp yıkamak temizliği için yeterli olmaktadır.

Günümüzde total protezler artık dişsiz ağızlar tek şansı olmaktan çıktı. Çene kemiğine yerleştirilen implantlar ve bunlardan destek alınarak hazırlanan protezler artık hastalara kendi dişleriyle çiğniyormuş hissi vermekte ve bu sebeple sıklıkla tercih edilmektedir. Çıtçıtlı ankerli kancalı damak diş fiyatı değişmektedir.

Parsiyel damak diş, bölümlü protezler: Kısmi diş eksikliğinde özel akrilik ve metallerin kombinasyonu ile yapılan kroşe (kanca) adı verilen metal parçaları ile dişe tutunmayı sağlayan protez çeşididir. (Kısmi Damak, Kısmi Protez).